Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вікінг (2016)

Вікінг (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вікінг (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Події фільму розвивються в двні чси, нпередодні хрещення Русі. У Києві првить Великий князь Ярополк. Його брт Олег првить в Новгороді. Ярополк здійснює нпд н володіння Олег. І в цей смий чс Олег з волі випдку гине н полювнні. З стродвнім звичєм, покійний князь повинен бути відомщений. І обов'язок його молодшого брт Володимир помститися Ярополк. Але, незвжючи н свою юність, Володимир мудрий. Він розуміє, що в згибелі Олег ніхто не винен, знчить йому не з що мститися київському князю. Щоб не бути втягнутим у вир подій, він покидє рідні крї, перебирється до Крижного моря і починє жити серед вікінгів.

Але піти від долі не можливо. Його знходять сортники Олег і просять іти з ними війною н Ярополк. В ситуції, у Володимир просто не злишється вибору. Він збирє військо своїх друзів – вікінгів і відпрвляється в Новгород.Доля виявляється прихильною до Володимир. Численні і згртовні скндинвські військ досить сильні, щоб повлити Ярополк. Але Володимир до остннього моменту нмгється відклсти нстільки неприємну йому помст.
Автор: adminko, додано 20-03-2018, 18:14
Відгуків 0
Переглядів: 2 095

Вікінг (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий