Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вікінг (2016)

Вікінг (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вікінг (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Події фільму розвиваються в давні часи, напередодні хрещення Русі. У Києві править Великий князь Ярополк. Його брат Олег править в Новгороді. Ярополк здійснює напад на володіння Олега. І в цей самий час Олег з волі випадку гине на полюванні. За стародавнім звичаєм, покійний князь повинен бути відомщений. І обов'язок його молодшого брата Володимира помститися Ярополка. Але, незважаючи на свою юність, Володимир мудрий. Він розуміє, що в загибелі Олега ніхто не винен, а значить йому не за що мститися київському князю. Щоб не бути втягнутим у вир подій, він покидає рідні краї, перебирається до Крижаного моря і починає жити серед вікінгів.

Але піти від долі не можливо. Його знаходять соратники Олега і просять іти з ними війною на Ярополка. В ситуації, у Володимира просто не залишається вибору. Він збирає військо своїх друзів – вікінгів і відправляється в Новгород.Доля виявляється прихильною до Володимира. Численні і загартовані скандинавські війська досить сильні, щоб повалити Ярополка. Але Володимир до останнього моменту намагається відкласти настільки неприємну йому помста.
Автор: adminko, додано 20-03-2018, 18:14
Відгуків 0
Переглядів: 8 596

Вікінг (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: