Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Я розраховую на вас (2015)

Я розраховую на вас (2015) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Біографії
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 98 хв. /01:38
  • Режисер: Пскль Елбе
Дивитися повний фільм Я розраховую на вас (2015) безкоштовно з українським дубляжем. У короткий період з 2005 року по 2009й рік Гілберт Чіклі, до цього бідний як церковн миш і нстільки ж щсливий, отримв від різних бнківських структур кільк мільйонів євро. Причому в більшості випдків всупереч стндртним првилм фіннсових устнов, це бул готівк, видн прцівником бнку в руки. І що нйціквіше, ніяких підств претендувти н фіннси Гілберт не мв і не міг мти – всі його мніпуляції були хитромудрої ферою. Обмном, в який потрпили бгто професійні фіннсисти. Які й донині кусють лікті і нмгються домогтися екстрдиції ошукнця, який виїхв жити кудись в Ізрїль.

Мючи під рукою тільки телефон і своє вміння зблкти і чорт, Гілберт провертв ткі фери, до яких міг додумтися тільки спрвжній геній містифікції і обмну. Нбирючи черговий номер і зкінчуючи розмову фрзою «Я розрховую н вс», Чіклі не злишв своєму співрозмовнику не єдиного шнсу вийти з цієї фери зберігши свої гроші. Ви здивуєтеся, нскільки все просто і з тим же тлновито було зплутно.
Автор: adminko, додано 22-10-2017, 16:43
Відгуків 0
Переглядів: 638

Я розраховую на вас (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий