Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лапландська одіссея (2010)

Лапландська одіссея (2010) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Комедії, Мелодрами, Драми
  • Країна: Ірлндія, Фінляндія, Швеція
  • Тривалість: 96 хв. /01:36
  • Режисер: Будинку Крукоскі
Дивитися повний фільм Лапландська одіссея (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Янне ствився до того клсу людей, н яких ззвичй громдськість ствить хрест. Ні плнів, ні роботи, ні бжння її шукти – цей хлопець просто плив з течією і не поспішв брти в руки весл від свого життя. Дивно як при всьому при цьому він примудрився звести серйозні стосунки з дівчиною, як бул йому відверто не рівнею. Чомусь Інрі вибрл Янне з бгтьох претендентів н її серце.

Але нвіть ідельне терпіння колись зкінчується. І одного рзу улюблен послл Янне з чітким і грнично простим дорученням – купити дігібокс – комуттор цифрового сигнлу, який дозволяє ловити всі кнли. Але нвіть з тким простим звднням в силу свого рсхлебтельств хлопець не впорвся. І профукв урочисто вручені йому гроші. З тким результтом поверттися додому – вірн смерть. Тому Янне вирішує пошукти вихід із ситуції і попросити допомоги друзів – тких же оболдуев і хитрунів. Нмгючись зробити крще, і незмінно потрпляючи в ще більшу «Ж», вони вплутуються в низку неймовірних пригод. Їх шлях – спрвжня «Лплндськ одіссея».
Автор: zombie, додано 22-10-2017, 16:37
Відгуків 0
Переглядів: 913

Лапландська одіссея (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий