Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Без відпочинку (2017)

Без відпочинку (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Без відпочинку (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Прост студентк Грврдського університету Дженніфер Бре сильно хотіл стти нйкрщою в усьому – першою ученицею, стрнною дружиною, успішної бізнес-вумн. Мбуть, нвіть зндто хотіл. Адже пргнучи схопити все і відрзу дівчин не шкодувл себе, без відпочинку виклдючись більше ніж н 110%. І все це в підсумку призвело до плчевних нслідків – дівчину врзил невідом хвороб, яку згодом лікрі інтерпретувли як «синдром хронічної втоми». Розпочвшись з простою лихомнки, недуг прогресувв, і зовсім позбвляв дівчину сил. Дійшло нвіть до того, що прості побутові речі стли для Дженніфер в тягр.

Позбвлен колишньої ктивності, ле сильно злежн від неї, дівчин кидлся по лікрях, консультнтів і знйомим, нмгючись вирішити свою проблему. А коли вон зрозуміл, що нічого зробити вже не можн, міс Бре зснувл влсний рух для людей з нлогічними проблемми. Адже виявилося, що у світі досттньо бгто людей, прикутих до ліжк бо позбвлених можливості вести ктивний спосіб життя, чий розум досить чистий і ясний, воля до життя міцн і нездолнн.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 22-10-2017, 16:23
Відгуків 0
Переглядів: 635

Без відпочинку (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий