Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гебріел (2014)

Гебріел (2014) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв /01:25
  • Режисер: Лу Хоу
Дивитися повний фільм Гебріел (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Остнні 5 років Гебріел провів длеко від дому. Длеко від усього світу, якщо точніше. Адже він проходив примусове лікувння в психітричній лікрні зкритого типу. Де з нполягнням своїх родичів нмгвся позбутися численних душевних розлдів.

Тепер все це длеко позду, Гебріел повернувся додому. Првд родичі все ще не вірять у те, що його виписк бул своєчсною, і побоюються що хлопцеві знову стне гірше. Тому вони ретельно стежть з тим, щоб Гебріел вчсно приймє ліки не потрпляв в неприємності. А хлопець у свою чергу, нмгючись довести всім і кожному, що він тк ж людин як вони, і зслуговує до себе нормльного ствлення, увжно спостерігє з членми своєї сім'ї т сусідми. Адже з остнні роки він зовсім розучився спілкувтися з людьми і боїться зробити щось не тк. Нслідуючи своєму бртові, знйомим і простим перехожим, хлопець нмгється знйти нормльну роботу, стти повнопрвним членом суспільств і нвіть звести серйозні відносини. Првд чомусь для цього він нмгється знйти дівчину, яку любив бгто років тому, ще до лікувння.
Автор: zombie, додано 22-10-2017, 16:39
Відгуків 0
Переглядів: 586

Гебріел (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий