Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Леді Динаміт / Вибухова штучка (2016)

Леді Динаміт / Вибухова штучка (2 сезон) онлайн українською

Lady Dynamite
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: Coldfilm, IdeaFilm, BaibaKo
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Режисер: Роберт Коен, Білл Бенц, Бен Бермн
Дивитися всі серії серіалу Леді Динаміт / Вибухова штучка (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ще недвно в життя Мрі все було досить спокійно - мріючи про кр'єру відомої ктриси, вон й гдки не мл, що незбром в її житті з'явиться місце серйозного стресу. Зіткнувшись з непереборним випробувнням, головн героїня починє стрждти від нпдів гніву. «Вибухов штучк» не витримує свого нового емоційного стну, що зкінчується нервовим зривом. Якийсь чс головн героїня телесерілу «Леді Динміт» нмглся впортися з цією проблемою смостійно, ле, не зумівши домогтися якихось результтів, погодился н допомогу професіонлів.

Дівчин лягл в спецілізовну клініку, де їй нлежло пройти спецільний ребілітційний курс лікувння. Вон сумнівлся, що це їй допоможе, ле іншого виходу просто не було. Як би тм не було, після цього курсу вон вийшл зовсім іншою людиною, хоч вже й не тким, яким бул до зриву. Вон повертється до бтьків, ле потім вирішує знову вести смостійний спосіб життя, розуміючи, що тк зуміє релізувти свої двні плни. Н новому місці вон проявляє чудес товриськості, зводячи собі нових друзів і знйомих. Незбром, звдяки кільком тким знйомствм, героїня знйомиться з хлопцем н ім'я Брюс, який обіцяє їй допомогти піднятися н «кторський Олімп». Але вон і не підозрює, що її новий знйомий може подрувти їй тке мйбутнє ... лише н словх!
Автор: zombie, додано 6-04-2018, 15:00
Відгуків 0
Переглядів: 200

Леді Динаміт / Вибухова штучка (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий