Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 1922 (2017)

1922 (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм 1922 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Остнні роки Уилфреду Джеймсу не особливо щстило в упрвлінні своїм рнчо. Врожї були мленькими, тврини чсто хворіли, і спрв не приносило прибутку. Тому сттут чекти крщих чсів дружин чоловік вирішил продти ферму і землю і, розділивши гроші розійтися різними життєвими дорогми. І хоч син і Уілфред були проти проджу сімейного бізнесу, жінк бул дуже нполеглив і рішуч.

Після чергового скндлу і сврки в стн збудженості Уілфред з сином вбили свою мтір і дружину. А усвідомивши, що нкоїли, скинули тіло жінки в стрий колодязь, який згодом зкопли. І хоч це злочин зійшло їм з рук і чоловіки злишилися н волі, після цього їх життя крдинльним чином змінился. Син зовсім злетіл з котушок і втік з ферми зі своєю вгітною подругою, грбуючи і б'ючи випдкових зустрічних. А бтько ств всюди бчити понівечений привид померлої дружини, який не двв йому спокою ні вдень ні вночі. А ферму чоловіки стли одн з одною посиплися незрозумілі нпсті, починючи з ншестя щурів і зкінчуючи мйже біблійною крою.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 26-10-2017, 20:44
Відгуків 0
Переглядів: 1 123

1922 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий