Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іній (2017)

Іній (2017) онлайн українською

Serksnas
  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Воєнні
  • Країна: Литв, Фрнція, Укрїн, Польщ
  • Режисер: Шрунс Бртс
Дивитися повний фільм Іній (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Рохсу нлежить допомогти одному в трнспортувнні гумнітрного внтжу з території Литви в селище Крлівк, що знходиться поруч з епіцентром бойових зіткнень між сепртистми з Донецької облсті і військовими силми Укрїни. Це зон нлежить до «сірих» - нейтрльн стті для двох протиборчих рмій. У шлях головний герой висувється н невеликому фургоні, супроводжувти його повинн дівчин Інг, як прктично не вміє говорити російською мовою.

У своїй подорожі головні герої зустрінуть н шляху кореспондентів з Фрнції. Втомлен, розчровн в Рохс Інг вирішує змінити йому з одним з зв'язкових, що є куртором кур'єрської доствки - це чоловік неохйного вигляду з сорок років, який поступово починє втрчти волосся. Але це невелик сврк є лише перитивом до смого ризиковної етпу подорожі цих внтюристів, дже зовсім скоро вони опиняться в безпосередній близькості до розтшувння рмії укрїнських військових підрозділів. З цього моменту в житті молодих людей зміниться бгто, кожен новий крок буде пов'язний з певним ризиком для обох. Чи вийде у них в результті виконти доручені звдння?

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 11-10-2018, 06:52
Відгуків 0
Переглядів: 834

Іній (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий