Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Блюз для вересня (2017)

Блюз для вересня (2017) онлайн українською

Блюз для сентября
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Росія
  • Тривалість: -
  • Режисер: Ромн Просвірнін
Дивитися повний фільм Блюз для вересня (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нтш знйшл себе в допомозі безпритульним твринм. Допомгючи у притулку для собк н добровільних зсдх, вон нвіть дл притулок у себе вдом одного кинутого кимось пс. Крім цього вірного і слухняного пс в життя смотньої жінки знйшлося місце тільки для похресниці. Для всіх інших її серце було зкрито.

Але в черговий візит у ветеринрну клініку з допомогою одного з виховнців, Нтш рптом зустрілся зі своїм колишнім одноклсником Олегом. І дуже здивувлся тому, що людин який мріяв про консервторії і докторського ступеня тепер лікує собк, живе в клініці і схоже остнній рз зустрічв клієнт н тверезу голову вже дуже двно Як виявилося, чоловік перетворився н похмурого лкоголік після того як його вигнл з дому блговірн після рптового розриву. І врто було тільки Нтші дізнтися про це, як чоловік вигнли з роботи з системтичне пияцтво Добр т чуйн дівчин просто не могл злишитися осторонь і не зпропонувти свою допомогу Олегу. І приютив у себе вдом ще й бездомного чоловік, вон несподівно знйшл те, чого їй тк двно не вистчло Але рідні т близькі Нтлії були не в зхвті від її обрнця. Тому ополчилися проти Олег, придумуючи плн як вигнти його зі свого життя.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 23-10-2017, 14:21
Відгуків 0
Переглядів: 746

Блюз для вересня (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий