Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кодекс Готті (2017)

Кодекс Готті (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кодекс Готті (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Друга половина 20-го століття стала тим часом, яке породило нові правила життя, і воскресило давно забуте старе – виживають найсильніші – ті, хто зміг встати і вийти з ряду геть. І ті, хто зрозумів це раніше за інших, і були достатньо сильними, щоб просто взяти те, що захотілося, встигли підім'яти під себе все – від бізнесу до закону. Вони стали справжніми королями життя – злочинними босами, тіньовими повелителями життя, вершителями доль простих людей.

Одним з таких хлопців був Джон Готті – хлопець, який піднявся з самих низів і зумів зім'яти в своєму кулаці всю реальну владу над містом. Спонукуваний тільки суворими реаліями життя і власним набором понять під назвою «Кодекс Готті», він став одним з найвпливовіших людей у всій окрузі. А коли у Джона став підростати син, мафіозі почав навчати його всім тонкощам своєї майстерності. Адже він прекрасно розумів, що люди його професії не доживають до старості, а імперію створену таким трудом потрібно комусь передати. Правда нащадок великого злочинця під впливом матері став сумніватися в правильності шляху, обраного для нього батьком.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 1-12-2018, 10:22
Відгуків 1
Переглядів: 6 299

Кодекс Готті (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Іра Пилипчук 26 січня 2020 11:31
якщо дубляж російською мовою, то чому пишите про українську?
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: