Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Багаття на вітрі (2017)

Багаття на вітрі (2017) онлайн українською

Костер н ветру
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 85 хв /01:25
  • Режисер: Дмитро Двидов
Дивитися повний фільм Багаття на вітрі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Дв хлопці дружили з смого дитинств. Хороші приятелі, вони клялися у вірності і бртлися н крові. Але один випдковий нещсний випдок коштувв одному з хлопців життя. А інший, будучи впевненим, що в тргічній згибелі товриш є його вин, не зміг пережити ткої втрти. І вирішив добровільно піти з життя.

Дві сім'ї втртили синів і єдиних спдкоємців. Але спільне горе не згуртувло, нвпки роз'єднв їх. Адже кожен звинувчувв у смерті свого син іншого хлопця, і його рідних і близьких. Але з чсом одні бтьки знйшли в собі сили збути і пробчити. І підібрвши н вулиці бездомного хлопчик відчйдушно потребує бтьківської любові, вони знову знйшли щстя повноцінного сімейного життя. Але друг сім'я виявился менш блгодушній і доброю, і тк і не змогл збути той біль, що їм довелося пережити. Більше того, з рокми їх ненвисть і злість тільки міцніл і росл. І помітивши рдість своїх «ворогів» і їх нлживющуюся життя вони прийшли поз себе від злості. І в підсумку все зкінчилося жорстоким плном помсти, бжнням якій зплв подружжя.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 23-10-2017, 14:29
Відгуків 0
Переглядів: 982

Багаття на вітрі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий