Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016)

Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) онлайн українською

Иван Царевич и Серый Волк 3
Дивитися повний мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У тридев'ятому державі ось вже 100 років як не бачили жодної вартої заворушення. Тому цар – нині в'ялий і сивий старий, вирішив зійти на заслужений відпочинок-спокій, і пожити трохи в селі – як все – тепла піч та риболовля у тихого ставу. А щоб королівство не залишалося без голови, він передав свої повноваження Івану – зятя свого, і чоловікові Василини.

Але сама вінценосна донька навідріз відмовилася відпускати чоловіка настільки серйозний пост. Мовляв, весільної подорожі у них так і не було, і чоловік присвячує всього себе державі. А вона – тобто Василина, навіть за кордоном рідної ніразу не була. Робити нічого, довелося Іванові за допомогою килима-літака і сірого волчика відправиться з дружиною в заморські країни. А щоб держава не занепала, на її трон посадили просте опудало – чим не монарх. До того ж нічого вартого все одне не відбувається вже давно. Але нетривалий відсутність монарха в тридев'ятому сталася ПОДІЯ – з під земелюшки російської став в небо бити фонтан повидла. І несподівано опудало ожило, і вирішив нажитися на такому ділі, побудувавши повидлопровод для транспорту ресурсу на експорт. Мабуть на соломі, з якої зроблений городній бовдур колись спав великий торговець.
Автор: adminko, додано 24-10-2017, 20:03
Відгуків 0
Переглядів: 6 157

Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: