Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016)

Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) онлайн українською

Ивн Цревич и Серый Волк 3
Дивитися повний мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У тридев'ятому держві ось вже 100 років як не бчили жодної вртої зворушення. Тому цр – нині в'ялий і сивий стрий, вирішив зійти н зслужений відпочинок-спокій, і пожити трохи в селі – як все – тепл піч т риболовля у тихого ству. А щоб королівство не злишлося без голови, він передв свої повновження Івну – зятя свого, і чоловікові Всилини.

Але см вінценосн доньк нвідріз відмовился відпускти чоловік нстільки серйозний пост. Мовляв, весільної подорожі у них тк і не було, і чоловік присвячує всього себе держві. А вон – тобто Всилин, нвіть з кордоном рідної нірзу не бул. Робити нічого, довелося Івнові з допомогою килим-літк і сірого волчик відпрвиться з дружиною в зморські крїни. А щоб держв не знепл, н її трон посдили просте опудло – чим не монрх. До того ж нічого вртого все одне не відбувється вже двно. Але нетривлий відсутність монрх в тридев'ятому стлся ПОДІЯ – з під земелюшки російської ств в небо бити фонтн повидл. І несподівно опудло ожило, і вирішив нжитися н ткому ділі, побудуввши повидлопровод для трнспорту ресурсу н експорт. Мбуть н соломі, з якої зроблений городній бовдур колись спв великий торговець.
Автор: adminko, додано 12-07-2018, 21:30
Відгуків 0
Переглядів: 1 185

Іван Царевич і Сірий Вовк 3 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий