Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014)

Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) онлайн українською

Иван Царевич и Серый Волк 2
Дивитися повний мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Мало хто знає, але зазвичай найцікавіші події в казці починаються після популярних слів – і жили вони довго і щасливо. Адже саме це «довго» передбачає дуже багато цікавих подій, які випали на долю улюблених героїв, після того як ми з ними розлучились. Так сталося і з нашими улюбленими персонажами – простим хлопцем з добрим серцем Іваном, і його вірним другом і помічником – сірим вовком. Адже після одруження на принцесі Василині, життя героя круто змінилося. Так, новообретенный тесть тільки і мріє що поняньчити онуків, постійно натякаючи молодій сім'ї що пора їм розширюватися. А дружина в свою чергу і зовсім з глузду з'їхала – все марить про якусь романтику, про пригоди.

Ось і Іван тікає від усього, та й подалі, забуваючись у роботі. До того ж непрості часи настали для Русі. Зміцнення захисних рубежів, і посилення оборонної могутності – першорядні завдання для полководців. Цим і займається з ранку до вечора юний царевич зі своїм вовком. І якби була його воля, він би і перевів годинник на 7 годин тому, щоб ще менше спати і більше працювати. У свою чергу Василина, не витримуючи такої нудьги, вирішує організувати власне викрадення, щоб якось розворушити чоловіка. Але весь її план в один момент виходить з під контролю, і в житті улюблених героїв починається низка цілком реальних, а не награних пригод.
Автор: adminko, додано 24-10-2017, 20:01
Відгуків 0
Переглядів: 5 458

Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: