Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014)

Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) онлайн українською

Ивн Цревич и Серый Волк 2
Дивитися повний мультфільм Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Мло хто знє, ле ззвичй нйціквіші події в кзці починються після популярних слів – і жили вони довго і щсливо. Адже сме це «довго» передбчє дуже бгто ціквих подій, які випли н долю улюблених героїв, після того як ми з ними розлучились. Тк стлося і з ншими улюбленими персонжми – простим хлопцем з добрим серцем Івном, і його вірним другом і помічником – сірим вовком. Адже після одруження н принцесі Всилині, життя героя круто змінилося. Тк, новообретенный тесть тільки і мріє що поняньчити онуків, постійно нтякючи молодій сім'ї що пор їм розширювтися. А дружин в свою чергу і зовсім з глузду з'їхл – все мрить про якусь ромнтику, про пригоди.

Ось і Івн тікє від усього, т й подлі, збувючись у роботі. До того ж непрості чси нстли для Русі. Зміцнення зхисних рубежів, і посилення оборонної могутності – першорядні звдння для полководців. Цим і зймється з рнку до вечор юний цревич зі своїм вовком. І якби бул його воля, він би і перевів годинник н 7 годин тому, щоб ще менше спти і більше прцювти. У свою чергу Всилин, не витримуючи ткої нудьги, вирішує оргнізувти влсне викрдення, щоб якось розворушити чоловік. Але весь її плн в один момент виходить з під контролю, і в житті улюблених героїв починється низк цілком рельних, не нгрних пригод.
Автор: adminko, додано 13-07-2018, 18:29
Відгуків 0
Переглядів: 1 388

Іван Царевич і Сірий Вовк 2 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий