Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Суперсімейка (2004)

Суперсімейка (2004) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Суперсімейка (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Сьогодні Боб Парр простий офісний клерк, який рятує тільки папки від надмірної кількості паперу в них і архіви від неправильно розставлених документів. А адже ще п'ятнадцять років тому він був самим справжнім супергероєм, якого світ знав як містера Виняткового. Володіючи надлюдськими здібностями, він рятував людей, і навіть цілі країни. І одружився на такий же, як і він сам героїні – міс Еластік. Але тільки бути супергероєм надзвичайно складно. Адже звикнувши до того, що на сторожі їх спокою стоїть людина з надздібностями, люди перестали цінувати і поважати Виняткового. І навіть навпаки – почали засипати його судовими позовами. Комусь геройська парочка завадила звести рахунки з життям, а кому-то порятунку принесла дуже багато руйнувань. Саме тому Боб Парр відійшов від справ, і цілком присвятив себе життя звичайної, сімейного – завів дітей і одружився.

І тепер простий офісний клерк виховує дітей, навчає їх приховувати надздібності і проводить весь вільний час вдома з сім'єю. Але останнім часом його все частіше почали мучити спогади про колишні подвиги.
Автор: adminko, додано 27-10-2017, 14:01
Відгуків 0
Переглядів: 8 035

Суперсімейка (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: