Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дуже противне весілля (2017)

Дуже противне весілля (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 109 хв /01:49
  • Режисер: Дель Шоурс
Дивитися повний фільм Дуже противне весілля (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нвіть незвжючи н розвиток нукової думки, длеко не в кожен дрімучий ліс кривою стежкою встиг дійти прогрес. Нвіть в волелюбній Америці, де свято шнуються (нібито) свободи людини, рівність і прв кожного громдянин, існує чимло містечок, де нрод живе стрими трдиціями і переконннями, років отк з 1800-х. Нприклд, Техс – місце, де процвітє рсов дискримінція, гомофобія і сексизм. Нвіть у нші дні.

Втомившись від тотльної неспрведливості, зневжливої поведінки шовіністів і різних рудиментрних трдицій, сестри Летрей, Лвнд і тітк Сісі вирішують боротися проти системи. І виступити з відкритим протестом проти дій оргнізції «суспільство проти рівності», як домгється зборони односттевих стосунків т однкових можливостей для чоловіків і жінок. Їх протест – остння ндія мленького провінційного містечк, зстиглого в рудиментрних трдиціях і дурних морльних принципх. Але перти вчотирьох проти величезної у своєму розмху мшини громдської думки – звдння не з легких. З якої вчотирьох нвряд чи вийде впортися.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 26-10-2017, 23:09
Відгуків 0
Переглядів: 757

Дуже противне весілля (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий