Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017)

Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Не без допомоги досвідченого знавця дивацтв Ошино Меме Арарагі Коемі все ж переміг трьох великих мисливців на вампірів – Драматурга, Епізоду і Ката. Після чого, як і було обумовлено, повернув вкрадені ними кінцівки своєї пані Киссшот. Яка, по ідеї, повинна була в подяку за порятунок звернути його назад в людину і звільнити від вічного рабства на користь темних сил і легіони проклятих.

Але під час чергового візиту до Киссшот Арарагі несподівано зіткнувся з виворітнім світом вампірів – тією мерзенною картиною, яка остаточно розвіяла міфи і легенди, зруйнувала залишки романтизму і вибила з голови наївного хлопця юнацький максималізм. Тепер він зрозумів, що насправді створив, і які наслідки будуть у його вчинків. Від цих думок Коемі раптом різко перехотілося жити. І хлопець вирішив втекти від усього світу, забитися кудись в непрохідні далі і чекати, поки доля не покарає його за все скоєне. Але замість долі прийшла його «подруга» Ханекава і несподівано запропонувала альтернативний вихід із ситуації.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 26-10-2017, 23:25
Відгуків 0
Переглядів: 1 787

Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: