Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017)

Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Не без допомоги досвідченого знвця дивцтв Ошино Меме Арргі Коемі все ж переміг трьох великих мисливців н вмпірів – Дрмтург, Епізоду і Кт. Після чого, як і було обумовлено, повернув вкрдені ними кінцівки своєї пні Киссшот. Як, по ідеї, повинн бул в подяку з порятунок звернути його нзд в людину і звільнити від вічного рбств н користь темних сил і легіони проклятих.

Але під чс чергового візиту до Киссшот Арргі несподівно зіткнувся з виворітнім світом вмпірів – тією мерзенною кртиною, як остточно розвіял міфи і легенди, зруйнувл злишки ромнтизму і вибил з голови нївного хлопця юнцький мксимлізм. Тепер він зрозумів, що нспрвді створив, і які нслідки будуть у його вчинків. Від цих думок Коемі рптом різко перехотілося жити. І хлопець вирішив втекти від усього світу, збитися кудись в непрохідні длі і чекти, поки доля не покрє його з все скоєне. Але змість долі прийшл його «подруг» Хнекв і несподівно зпропонувл льтернтивний вихід із ситуції.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 26-10-2017, 23:25
Відгуків 0
Переглядів: 915

Історії ран. Частина 3: Холодна кров (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий