Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Історії ран Частина 1: Залізна кров (2015)

Історії ран Частина 1: Залізна кров (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Пригоди, Мультфільми
  • Країна: Японія
  • Тривалість: 64 хв /01:04
  • Режисер: Тцуя Ойші
Дивитися повний мультфільм Історії ран Частина 1: Залізна кров (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Коемі Арргі ввжв себе смотнім вовком, якого ніхто не може зрозуміти (втім, як і всі підлітки). І хоч нвчння нводило н нього тугу і зневіру під чс чергових кнікул, він і зовсім впдв в птію і безцільно блукв по місту в пошукх пригод. Коемі весь чс здвлося, що цей світ не може бути тким, яким ми його бчимо, і що є ще щось- щось містичне, незвідне незрозуміле. І одного рзу цей дивний хлопець отримв підтвердження своїм фнтзіям.

Тк, прокинувшись серед ночі з дивним відчуттям тривоги, він ншвидкоруч одягся і вийшов н вулицю. Стнція метро вбил його тк, немов би тм хто потребувв його допомоги. І спустившись під землю, Арргі з подивом виявив жхливу кртину – симптичн дівчин лежл в клюжі влсної крові і бул позбвлен всіх кінцівок. Але прим цьому, вон все ще бул жив. Як виявилося, незнйомк – вмпір, який пережив зустріч з жорстокими мисливцями з нечистю. Звдяки допомозі і крові приголомшеного Коемі дівчин вижил, ле повернути собі нзд колишню крсу через відсутність втрчених кінцівок не могл – не вистчло сил. Тому Арргі як новоспечений помічник вмпір отримв (крім звернення до безсмертного) своє перше доручення – знйти і повернути відрубні чстини тіл своєї нової пні.
Автор: adminko, додано 26-10-2017, 23:17
Відгуків 0
Переглядів: 626

Історії ран Частина 1: Залізна кров (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий