Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Інше Життя (2016)

Інше Життя (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: Австрлія
  • Тривалість: -
  • Режисер: Бен С. Лукс
Дивитися повний фільм Інше Життя (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Біологічні розробки з остнні кільк років при повному урядовому фіннсувнні зробили величезний прорив у нуці. Вирощувння людських оргнів в лборторії, ліки від усіх хвороб т інші корисні винходи. Але особливо великі ндії уряд поклдв н розробку секретного препрту для розщеплення рельності т сприйняття чсу в людському мозку. При його використнні можн було б знурити людини в подобу штучної коми, створивши у нього в голові стбільну і керовну віртульну рельність. Це створило б величезні перспективи для рмії, і дозволило б розвнтжити в'язниці, перемістивши всіх ув'язнених у віртульне ув'язнення.

Але з кільк днів до офіційного виходу препрту хлопець головного біолог, як прцювл нд розробкою помер від непрвильного зстосувння крдених дослідних зрзків. Ткий витік згрожує як мінімум серйозним терміном, бо нвіть неглсним нкзом н ліквідцію. Тому, щоб уникнути в'язниці бо нймного вбивці, дівчин-біолог погоджується стти першим піддослідним кроликом проекту віртульної в'язниці «Інше життя».
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 17:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 096

Інше Життя (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий