Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Суперсімейка 2 (2018)

Суперсімейка 2 (2018) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Суперсімейка 2 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Зовсім недавно сімейство Парр вчинила черговий геройський подвиг – врятував світ від одного зарвався лиходія. Хоча міська влада, які нічого в житті крім калькулятора не бачили, думали зовсім інакше – супергерої завдали величезної шкоди місцевому бюджету і абсолютно необґрунтовано застосували сили, якими їм було заборонено користуватися. Так що тепер містер Винятковий знову поза законом. І на цей раз у нього є припис не втручатися в життя простих смертних під загрозою штрафу і навіть кримінального покарання.

Але злочинність не стане сидіти на місці і чекати, поки влада одумається. І над людством знову нависла небезпечна загроза. Бути може навіть сама небезпечна з загроз. Суперсімейці потрібно щось терміново робити. Але заборона є заборона. І тут Бобу раптом спадає на думку, що розпорядження стосується тільки його з дружиною, але ніяк не дітей, про надздібності яких ніхто не знає. А це означає, що формально вони можуть врятувати світ, якщо зроблять все руками супергероїв молодших Прийшла пора дітям дізнатися, чим займався їх татко в роки минулої молодості.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 06:58
Відгуків 0
Переглядів: 20 946

Суперсімейка 2 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: