Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Свінгер (2016)

Свінгер (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: Днія
  • Тривалість: 99 хв. /01:39
  • Режисер: Міккель Мунч-Флс
Дивитися повний фільм Свінгер (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Адму тільки недвно перевлило з сорок. Хоч його життя вже двно стл плвно змінювти курс. Все, чого можн було хотіти і отримти в роки длекій молодості вже є, перспективи двно стли буденністю і сірі будні втртили свою колишню привбливість. Дружин, дитин, будинок, мшин, робот – все це більше не приносить того здоволення і рдості, як в голодні студентські роки. І Адм починє переживти кризу середнього віку нвпки – знемгти від нудьги й одномнітності.

У пошукх гострих відчуттів і якоїсь новизни, чоловік збрідє в клуб свінгерів. І незбром стє його постійним членом. Але нвіть інтрижки з чужими дружинми не приносять тієї рдості, як здтн повернути волю до життя, хоч і приносять певне здоволення. Але коли в клубі з'являється одн молод привблив жінк, Адм вржє нче струмом. Його серце знову б'ється з колишньою силою і енергійністю, думки плутються і скчуть в голові як очмнілі кулі. Він зкохвся. Всупереч тому, що вже двно втртив віру у любов, всупереч своєму ідельного шлюбу і првилми клубу – свінгер зкохвся в одну із своїх пртнерок.
Автор: zombie, додано 27-10-2017, 21:45
Відгуків 0
Переглядів: 1 565

Свінгер (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий