Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кілла (2014)

Кілла (2014) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Драми
  • Країна: Індія
  • Тривалість: 107 хв /01:47
  • Режисер: Avinash Arun
Дивитися повний фільм Кілла (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Чину було всього 11 років, коли сувор тітк-доля збрл його бтьк. З цього моменту життя хлопця втртил колишню безтурботність, позитив і розміреність. Адже мло того що несподівн втрт бтьк шокувл хлопця до глибини душі, тк ще й злишившись одн, мти Чину бул змушен шукти підходящу роботу для утримння себе і син. І знйшл тку в мленькому провінційному містечку Конкн з бгто миль від їхнього будинку. Тепер Чину буде ндно в більшій мірі см собі – через роботи мм не зможе приділяти йому досттньо увги. Схоже, що дитинство рптово скінчилося, і пор звикти до смостійного життя. Чого одиндцятирічний хлопчик, смо собою, не хоче і нвіть боїться.

Вимушений переїхти, Чину слідом з бтьком втртив все, що було йому рніше дорого – друзів, звичний обрз життя, школу Все, чого тк і не зміг знйти н новому місці. Переживючи з-з цілої купи стресів і нвлилися проблем, хлопчик з головою пішов у себе. І, зрештою, зкрився від всього світу в цілому і від своєї мтері. Але їх змученим душм все ж судилося здобути рівновгу т спокій. Нехй і через сльози.
Автор: zombie, додано 27-10-2017, 21:44
Відгуків 0
Переглядів: 741

Кілла (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий