Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тренер-вбивця (2016)

Тренер-вбивця (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Тренер-вбивця (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Кожен професійний спортсмен, звичайно ж, мріє про хороше і досвідченого тренера. Адже саме від нього прямо пропорційно залежить результат, якого вийде добитися в процесі тренування. На щастя, Брюс був саме таким – його учениць нечувано пощастило. Адже незважаючи на свій вік, він допомагав пловчихам виходити на неймовірний рівень за найкоротший час. При цьому вимагаючи вельми скромну оплату своїх праць. А все тому, що хлопець іноді користувався своїми привілеями, і спокушав якусь із дівчат.

І чергова його пасія не змогла встояти перед чарами молодого і звабливого красеня, після тренування залишившись у нього на ніч. А вже вранці дівчина пішла додому, з захопленням думаючи про своїх нових відносинах та їх вплив на спортивну кар'єру. Але виявилося, що думати потрібно аж ніяк не про це. Адже Брюс це «Тренер-вбивця», яким дівчата цікаві тільки до того моменту, поки вони чинять опір його спритної гри в Дон Жуана. А потім Хлопець готовий на все, щоб приховати сліди своїх пригод, і швидше перейти до завоювання чергового трофею.
Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 104

Тренер-вбивця (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: