Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Найманий вбивця (2013)

Найманий вбивця (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Найманий вбивця (2013) безкоштовно з українським дубляжем. В недлекому мйбутньому мільярдні корпорції нстільки зміцніли, що, по суті, стли спрвжнім влсником влди н плнеті. Абсолютно не піклуючись про екологію, бо життях людей, компнії продовжувли нрощувти темпи виробництв, поглинючи при цьому всі, до чого могли дотягнутися. І одного рзу їм стло тісно в присутності один одного.

Сплхнуло протистояння з економічної бтлії переросли в спрвжню січу, в яку виявилося проти волі втягнуто все нселення плнети. Аби не допустити зупинятися і здвтися, світові лідери з короткий чс перетворили густонселену плнету в спрвжню пустелю. Цілком зруйнуввши всілякі сліди цивілізції, компнії смі впли, не в силх продовжувти існувння в безлюдних руїнх.

Людство опинилося н межі згибелі, в один момент, переживши спрвжній покліпсис. Ті, хто зміг впортися з несподівним кінцем світу, і знйшов в собі сили жити длі створили унікльну оргнізцію - Рд Дев'яти Роз, н зборх якого було прийнято рішення про боротьбу з усім, хто мв відношення до подій, що відбувються. Новим оргном влди було прийнято рішення про вербувння нймних вбивць у всіх чстинх плнети, які повинні були розшукти і знищити всіх послідовників корпортивної влди, тк смо зруйнувти ті оплоти з них, які ще злишилися н плву.

Звістк про це швидко розлетілся по всьому світу, скликючи внтюристів усіх мстей отримти солідну нгороду і нзвжди осяяти слвою своє ім'я.
Автор: zombie, додано 27-10-2017, 21:41
Відгуків 0
Переглядів: 532

Найманий вбивця (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий