Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Найманий вбивця (2013)

Найманий вбивця (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Найманий вбивця (2013) безкоштовно з українським дубляжем. В недалекому майбутньому мільярдні корпорації настільки зміцніли, що, по суті, стали справжнім власником влади на планеті. Абсолютно не піклуючись про екологію, або життях людей, компанії продовжували нарощувати темпи виробництва, поглинаючи при цьому всі, до чого могли дотягнутися. І одного разу їм стало тісно в присутності один одного.

Спалахнуло протистояння з економічної баталії переросли в справжню січу, в яку виявилося проти волі втягнуто все населення планети. Аби не допустити зупинятися і здаватися, світові лідери за короткий час перетворили густонаселену планету в справжню пустелю. Цілком зруйнувавши всілякі сліди цивілізації, компанії самі впали, не в силах продовжувати існування в безлюдних руїнах.

Людство опинилося на межі загибелі, в один момент, переживши справжній апокаліпсис. Ті, хто зміг впоратися з несподіваним кінцем світу, і знайшов в собі сили жити далі створили унікальну організацію - Рада Дев'яти Роз, на зборах якого було прийнято рішення про боротьбу з усіма, хто мав відношення до подій, що відбуваються. Новим органом влади було прийнято рішення про вербування найманих вбивць у всіх частинах планети, які повинні були розшукати і знищити всіх послідовників корпоративної влади, а так само зруйнувати ті оплоти з них, які ще залишилися на плаву.

Звістка про це швидко розлетілася по всьому світу, скликаючи авантюристів усіх мастей отримати солідну нагороду і назавжди осяяти славою своє ім'я.
Автор: zombie, додано 27-10-2017, 21:41
Відгуків 0
Переглядів: 1 911

Найманий вбивця (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: