Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ ВІП / V.I.P. (2017)

ВІП / V.I.P. (2017) онлайн українською

V.I.P.
Дивитися повний фільм ВІП / V.I.P. (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Кван Іль на відміну від більшості своїх одноплемінників, мав можливість безперешкодно залишати межі Північної Кореї і вільно подорожувати по світу. Такі можливості йому давав високий чин батька - державного службовця першого ешелону, а також величезна кількість папочкін грошей. І всім цим Кван охоче користувався, часто зловживаючи можливостями.

Подорожуючи по світу, він майже не бував у себе на батьківщині. Від чого у батька Квана почалися певні проблеми. Як так - син високого чиновника не хоче жити в рідній країні? Але, як з'ясувалося, колесив по світу молода людина зовсім не тому, що хотів різноманітності і яскравих вражень. А потім, щоб жорстоко і нещадно вбивати людей, знущаючись над їх стражданнями і отримуючи задоволення від кривавого процесу. Адже Кван Іль - божевільний маніяк-вбивця, звірства якого шокували навіть досвідчених правоохоронців. І коли стараннями Інтерполу в Кореї дізналися про безчинства молодого спадкоємця влади, на вбивцю була оголошена справжнє полювання. Кращі оперативники трьох країн об'єднали зусилля, щоб відшукати і покарати маніяка ...

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 1-12-2018, 21:42
Відгуків 0
Переглядів: 1 576

ВІП / V.I.P. (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: