Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ігровий майданчик (2017)

Ігровий майданчик (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери
  • Країна: США
  • Тривалість: 151 хв /02:31
  • Режисер: Edreace Purmul
Дивитися повний фільм Ігровий майданчик (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Весь світ тетр, люди в ньому декорції. Або нвіть портьєр Хочете – вірте, хочете, зкрийте всі чотириповерховим. Але десь позду вирзно є якийсь тємничий диригент. Той, кому єдиного видно зв'язку між бсолютно різними і ніяк один з одним не перетинються подіями. Адже це тільки з ншої точки зору н світ випдковості є ткими. Але десь тм висоті у бгто філософських думок всі ми суть т спрв чстини одного дивного і неосмыслимого в принципі мехнізму, службовця якоїсь єдиної мети.

П'ять бсолютно не пов'язних між собою людей, кожний з яких є втіленням мільйонів інших, тких різних і несхожих один н одного індивідуумів. Кожен зслуговує поглибленого вивчення і розгляду під мікроскопом. Адже, те, що з одного боку виглядє як блгодійник, під іншим кутом виступє нйчистішим гріхом, який тягне н сьомий коло пекл. І бути може, тільки розібрвшись у всіх шести історіях, ви зможете вловити тінь тієї мелодії, якої веде нс до зкінчення п'єси зкулісний диригент.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 27-10-2017, 21:52
Відгуків 0
Переглядів: 797

Ігровий майданчик (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий