Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вісім подруг міс Оушен (2018)

Вісім подруг міс Оушен (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вісім подруг міс Оушен (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Денні Оушен, який вже двно перетворився не те що в легенду, в міф кримінльного світу, вирішив піти н спокій. Гроші у нього є, крщі фери, провернутые генієм злочинного стртегії, ніхто і ніколи не зможе переплюнути, стрість уже котить в очі. Сме чс подумти про щось крім викрдень і обмну.

Але святе місце порожнім не бувє. І тільки досвідчений лев пішов з «бізнесу» його місце тут же зйнял сестр Оушен, як тільки-тільки вийшл н свободу після тюремного ув'язнення з минулі гріхи. Ввжючи свого брт слбком і млодушним, вон вирішує покзти цим містом, що тке спрвжній «Оушен». Адже у членів цього сімейств у крові ризик, і схильністю до внтюр. І збирє вісім тлновитих шхрйок. Всі вони злодійки, стерви і мисливиці з бгтством вищого рівня мйстерності. І кожн врто одиндцяти, то і двндцяти джентльменів. Ось тільки в плні роботи в комнді у жінок ззвичй виникють певні труднощі. Але у дівчт буде відмінний шнс переплюнути смого Оушен, і довести цим знхбнілим чоловікм, що вони нічого не розуміють в цих генільних фери.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 22-08-2018, 23:31
Відгуків 0
Переглядів: 2 835

Вісім подруг міс Оушен (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий