Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вісім подруг міс Оушен (2018)

Вісім подруг міс Оушен (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вісім подруг міс Оушен (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Денні Оушен, який вже давно перетворився не те що в легенду, а в міф кримінального світу, вирішив піти на спокій. Гроші у нього є, кращі афери, провернутые генієм злочинного стратегії, ніхто і ніколи не зможе переплюнути, а старість уже котить в очі. Саме час подумати про щось крім викрадень і обману.

Але святе місце порожнім не буває. І тільки досвідчений лев пішов з «бізнесу» його місце тут же зайняла сестра Оушена, яка тільки-тільки вийшла на свободу після тюремного ув'язнення за минулі гріхи. Вважаючи свого брата слабаком і малодушним, вона вирішує показати цим містом, що таке справжній «Оушен». Адже у членів цього сімейства у крові ризик, і схильністю до авантюр. І збирає вісім талановитих шахрайок. Всі вони злодійки, стерви і мисливиці за багатством вищого рівня майстерності. І кожна варто одинадцяти, а то і дванадцяти джентльменів. Ось тільки в плані роботи в команді у жінок зазвичай виникають певні труднощі. Але у дівчат буде відмінний шанс переплюнути самого Оушена, і довести цим знахабнілим чоловікам, що вони нічого не розуміють в цих геніальних афери.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 1-12-2018, 11:57
Відгуків 0
Переглядів: 5 949

Вісім подруг міс Оушен (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: