Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бути Мері Джейн (2013)

Бути Мері Джейн (4 сезон) онлайн українською

Being Mary Jane
Дивитися всі серії серіалу Бути Мері Джейн (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Про таке життя, як у неї - мріють багато. Вона молода, приваблива і дуже популярна. Дівчина повністю відбулася в кар'єрі - її дізнається весь світ! А все завдяки телевізійному проекту, ведучою якої вона є. У своєму шоу жінка веде діалоги про те, про се з найвідомішими світовими особистостями і зірками. Програма швидко набрала тисячі шанувальників, а її ведуча - загальне визнання, любов і заздрість глядачів. Героїня завжди була в центрі уваги ЗМІ, на чиїх роликах та фото щоразу посміхалася і виглядала щасливою улюбленцем долі.

Але мало хто здогадувався, який працю стояв за її успіхом, адже "Міс Успішність" весь вільний і невільний час віддавала тільки роботі. А адже в неї були близькі люди, які теж потребували її уваги. Вона пожертвувала і собою, і своїм особистим щастям. А адже їй, як звичайній жінці, хотілося знайти коханого чоловіка, щоб він був поруч, допомагав і підтримував її. І, врешті-решт, їй хотілося дітей, сім'ю, як у багатьох її подруг навколо. У дівчини було безліч проблем із - за постійної зайнятості, вона все більше віддалялася від рідних. Одного разу кар'єристка розуміє, що надто висока ціна за популярність і робить нелегкий вибір.
Автор: adminko, додано 18-04-2017, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 2 396

Бути Мері Джейн (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: