Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Репродукція (2017)

Репродукція (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Репродукція (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Життя Фостер бул подібн втіленої мрії. Ідельний шлюб, любляч дружин і діти – повноцінн сім'я і побутов ідилія про яку мріє кожн деквтн людин. Т й н роботі у нейрофізіолог був повний порядок – дослідження стрімко просувлися, і робот приносил вченому повне здоволення. А потім в життя чоловік рптово втрутился доля В втомобільній врії згинули всі, кого він тк любив.

Убитий горем і втртив сенс життя Фостер впв у повне звільнення і ств шукти солодкого збуття. Доведений до крйньої стдії розпчу вчений згдв про нещодвні успіхи у прогрмі клонувння. І шлен думк н секунду промйнул у нього в голові. Думк, як з кожним днем повним хворобливих спогдів все росл і міцніл, перетворюючись у впевненість. І Фостер вирішив з допомогою нуки відтворити втрчене – воскресити своїх рідних з допомогою клонувння. Але нвіть репродукція овечки Доллі обернулся для дослідників вкрй несподівними нслідкми, після яких спроби клонувння людей були зборонені, експеримент Фостер був куди серйозніше.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 122

Репродукція (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий