Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Каліфорнійський дорожній патруль (2017)

Каліфорнійський дорожній патруль (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Каліфорнійський дорожній патруль (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Френк і Джон обидва представляють «Каліфорнійський дорожній патруль». Мабуть, на цьому схожість між цими двома бравими копами закінчуються. Адже перший віртуозно володіє виключно «батогом», воліючи залякувати порушників або навіть застосовувати в їх адресу фізичне насильство. У той час як Джон воліє застосовувати «пряник», головною зброєю поліцейського вважаючи добре слово і роз'яснювальну бесіду. Проведену як до, так і після порушення.

Ці два діаметрально протилежних підходу, тим не менш, давали свої вельми реальні плоди – кожен з копів досяг певних результатів у своєму нелегкому ремеслі. Але начальство вирішило, що можна вичавити з них ще більше продуктивності, якщо об'єднати їх в одну дорожню команду. І тим самим зробив величезну помилку, створивши гримучу суміш, від якої на міських вулицях буде жарко. Тремтіть злочинці (якщо, звичайно, вмієте тремтіти від реготу), бережися мафія і вуличні банди – на дорогу викочує свої вірні байки «Каліфорнійський дорожній патруль». Який зведе порядок на міських вулицях ступінь досконалості.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 15-06-2017, 16:29
Відгуків 0
Переглядів: 11 580

Каліфорнійський дорожній патруль (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: