Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 4:44 Останній день на Землі (2011)

4:44 Останній день на Землі (2011) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2011
  • Жанр: Драми, Фантастика
  • Країна: США, Фрнція, Швейцрія
  • Тривалість: 82 хв /01:22
  • Режисер: Абель Феррр
Дивитися повний фільм 4:44 Останній день на Землі (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Сіско і Скй – зкохн пр, як мешкє в розкішній квртирі в центрі Нью-Йорк. Він – пргмтик і скептик, який віддє перевгу знходити чіткі відповіді н питння. А вон – повн протилежність – людин творч і літє в хмрх. Ткі різні і ткі длекі, їх відносини пов'язує не тільки пристрсть і взємн прихильність, ле і спрвжня любов.

Але в один із звичйних днів зкохні дізнються, що звтр рівно о 4:44 Остнній день н Землі підійде до кінця й гримне покліпсис, який збере життя всіх людей. Що робити? Як провести остнні відведені години? Скй, як творець, з головою поринє у творчість, нмгючись вирзити всю себе, свій внутрішній світ в остнній своїй роботі. А Сірко, ніяк не може вгмувтися у пошукх відповідей н питння «Чому?» «Як?» і «Що буде після смерті?». Чи вистчить їм чсу усвідомити все те, н що ззвичй людині дється ціле життя. І сме головне, чи вистчить рішучості і розуміння, щоб перед обличчям смерті скзти один одному смі головні і нйбільш необхідні в цьому житті слов?
Автор: zombie, додано 29-10-2017, 22:58
Відгуків 0
Переглядів: 551

4:44 Останній день на Землі (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий