Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Про що говорять французькі чоловіки (2012)

Про що говорять французькі чоловіки (2012) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2012
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 80 хв. /01:20
  • Режисер: Ерік Ле Рош
Дивитися повний фільм Про що говорять французькі чоловіки (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Про що говорять чоловіки, звдяки «Квртеру І» ми вже знємо. А от про що говорять фрнцузькі чоловіки – ще немє. І є відмінний шнс дізнтися, зодно і зрозуміти нскільки сильно відрізняються і відрізняються взглі предствники сильної стті в злежності від нціонльності.

П'єр, Шрль, Мрк і Фрнцу двні товриші. Всю молодість, включючи смі бурхливі і нсичені подіями її роки, вони пройшли пліч-о-пліч, пережили велику кількість пригод і спільно знйшли для кожного сме його життєвий шлях. І тепер вже, будучи цілком відбулися чоловікми, незвжючи н життєві обствини, зйнятість н роботі т буденні клопоти щотижня вони збирються з покером, пляшкою пив і філософськими історіями. І покер в цих зборх, звичйно, длеко не мет, лише зсіб. Зсіб щоб оргнізувти збори чоловічого клубу з обов'язковим обговоренням жінок і всіх тих рдощів, які можн від них отримти. Любов, пристрсть, секс, дружини – все це сме те, про що говорять чоловіки, коли злишються без жіночих вух. І, звичйно ж, не врто збувти про сенс життя. Адже сме його пошуки штовхють чоловіків н різні і іноді зовсім неймовірні пригоди.
Автор: zombie, додано 29-10-2017, 23:54
Відгуків 0
Переглядів: 548

Про що говорять французькі чоловіки (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий