Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хеллоуїн 3: Сезон відьом (1982)

Хеллоуїн 3: Сезон відьом (1982) онлайн українською

Дивитися повний фільм Хеллоуїн 3: Сезон відьом (1982) безкоштовно з українським дубляжем. З тиждень до Хеллоуїн стрий підприємець Гррі Грімбрідж потрпляє в лікрню з численними ушкодженнями і явним помутнінням розуму. Чоловік н всі питння твердить «вони всіх уб'ють» і боїться кожного шереху. Як виявилося, його стрхи не були плодом хворої уяви, і мучили його не дремно. Адже в той же день невідомий у мсці вбивє втікч прямо н лікрняному ліжку, потім здійснює ритульне смосплення прямо н лікрняному прковці.

Доктор Челліс, який зймвся лікувнням Гррі, і дочк згиблого чоловік Еллі вирішили спробувти розібртися в події. І дізнтися від кого і чому втік бідолх. Влсне розслідувння привело їх в мленьке містечко Снт-Світу більш чстин нселення якого живе з рхунок місцевої фбрики ігршок і прцює н одного тємничого ірлндського бізнесмен. Під його керівництвом збиткове виробництво ожило, і остннім чсом зйнявся виробництвом мсок н Хеллоуїн. Зовсім не простих мсок Але при чому тут простий крмр Гррі, і хто все-тки вбив чоловік з подльшим смогубством?
Автор: zombie, додано 30-10-2017, 17:25
Відгуків 0
Переглядів: 607

Хеллоуїн 3: Сезон відьом (1982) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий