Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хеллоуїн 5 (1989)

Хеллоуїн 5 (1989) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1989
  • Жанр: Трилери, Жахи
  • Країна: США
  • Тривалість: 97 хв. /01:37
  • Режисер: Домінік Отенен-Жирр
Дивитися повний фільм Хеллоуїн 5 (1989) безкоштовно з українським дубляжем. Після спроби відпрвити її н той світ доньк Лорі все ж вижил. Але переживши низку ндмірних у своїй жорстокості подій, вон помутилсь розумом – конткт з дядьком психоптом негтивно познчился н психічне здоров'я дитини. Невідомим чином дівчинк знйшл можливість бчити ті кривві жхи, які творив одержимий жгою крові мніяк. А кожен рз в переддень дня всіх святих вон зовсім втрчл смовлдння і впдл в пніку і шок. Нвіть лікрям психітричної клініки, в яку дівчинку відпрвили н примусове лікувння, не вдвлося зспокоїти мля. Адже ті кртини, які відкривлися перед її внутрішнім поглядом, були жхливими – Мйкл знв толк в нсильстві.

І злишючись н свободі і злишючи після себе криввий слід, він день з днем поступово підбирвся до своєї племінниці. Вбивство якої стло його нової одержимістю. А всі, кому не пощстило опинитися н шляху Мйерс бо просто потрпити йому під руку, сильно шкодувли про те, що взглі нродилися н світ Нближється черговий Хеллоуїн 5 і нов хвиля криввого терору, який знурить жителів мленького містечк втілене у Мйкл зло.
Автор: zombie, додано 30-10-2017, 18:02
Відгуків 0
Переглядів: 379

Хеллоуїн 5 (1989) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий