Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 100 подвигів Едді Макдауда (1999)

100 подвигів Едді Макдауда (3 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Бгтоголосий
  • Рік виходу: 1999
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США, Кнд
  • Тривалість: 22 хв.
  • Режисер: Стів Дубін
Дивитися всі серії серіалу 100 подвигів Едді Макдауда (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Фнтстичн комедія про тінейджерів, перетвореному в собку. Ще зовсім недвно ім'я Едді Мкдуд гриміло н всю округу і нводило жх н дорослих, дітей і нвіть домшніх тврин. Цей сімндцятирічний хулігн тероризувв всіх, хто мв нещстя зустрітися йому н дорозі. Але Едді жорстоко поплтився з свої злодіяння.

Одного рзу в обрзі бродяги до нього з'явився спрвжній чрівник і перетворив Едді Мкдуд в пс! Вирок чрівник оскрженню не підлягє: Едді зможе повернути собі людську подобу тільки в тому випдку, якщо здійснить 100 добрих вчинків. Але зрозуміти, що говорить Едді, тепер можуть тільки інші собки і люди, обржені ним. Для Едді починється нелегк пор випрвлення.

Нмгючись додти н свій рхунок нові добрі спрви, він із серії в серію потрпляє в несподівні і смішні ситуції. З іронією долі допомгти Едді погоджується одн з його остнніх жертв — сором'язливий підліток Джстін. У вжкого тінейджер Едді Мкдуд нрешті з'являється спрвжній друг і всі шнси стти хорошою людиною/
Автор: adminko, додано 30-10-2017, 18:00
Відгуків 0
Переглядів: 1 213

100 подвигів Едді Макдауда (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий