Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Татові знову 17 (2009)

Татові знову 17 (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Татові знову 17 (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Якщо б у світі проводився конкурс на звання найбільшого невдахи, то Майк напевно б взяв у ньому якщо не перше місце, то приз глядацьких симпатій вже точно. Адже йому глобально і локально не щастило у всьому – від покупки прострочених продуктів до просування по кар'єрних сходах. Адже, незважаючи на всі зусилля на роботі підвищення отримували всі, крім нього єдиного, якого начальство чомусь не поспішала радувати надбавкою до зарплати. Та й шлюб Майк розвалювався не менш стрімко, ніж надії на краще майбутнє. І дійшло до того, що дружина подала на розлучення, а сам горе-чоловік залишився жити у свого шкільного приятеля.

Єдина радість, яка залишилася від життя – двоє дітей-підлітків. З якими правда 37-ми річний татусь ніяк не міг знайти спільну мову. Але одного разу з ним сталося те, що з лишком компенсувала весь запас невдач за все життя. Прокинувшись вранці Майк виявив себе в тілі 17 річного хлопчика. Судячи з усього, доля зглянулася нарешті над ним і дала шанс почати життя з чистого аркуша. Правда, цю можливість чоловік вирішив використовувати зовсім інакше – допомогти своїм дітям з навчанням, а також нарешті знайти з ними спільну мову, не поспішаючи говорити що «Татові знову 17».
Автор: adminko, додано 31-10-2017, 12:31
Відгуків 0
Переглядів: 13 392

Татові знову 17 (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: