Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Той що біжить лабіринтом (2014)

Той що біжить лабіринтом (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Той що біжить лабіринтом (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Головним героєм цієї картини є підліток, ім'я Томас. Він жив звичайним життям, ходив в школу і ніколи не замислювався, що існують місця, невідомі людському оку. Одного разу він зайшов у зовсім звичайний ліфт і втратив свідомість. Персонаж прокинувся через кілька годин і не розумів, де знаходиться, Томас зовсім не пам'ятав, що з ним сталося і взагалі хто він. Минуле було забуте, як ніби його стерли начисто, залишалося розібратися-де він. Це виявилося зовсім дивне місце, де перебували кілька підлітків, таких же як він без пам'яті і минулого. Хлопці вже пристосувалися до обставин, вони знали, де на них чатує небезпека, тому донині вижили.

Підлітки вирощували їжу на полях і знайшли джерело питної води, їм залишалося тільки чекати змін і зрозуміти, навіщо всіх їх помістили в це жахливе місце. Навколо всій території розташовувався величезний лабіринт, який пересувався і викликав відвертий жах, адже судячи по звуках, в темний час доби, по лабіринту бродили жахливі чудовиська. Таким чином персонажі живуть в страху і невіданні, чекаючи невідомо чого. Як несподівано ліфт знову привіз жертву, а саме дівчину, яка, невідомо з яких причин зберегла пам'ять і розповіла деякі подробиці свого викрадення хлопцям. При викраденої була загадкова записка, яка повідомляла, що гра починається. І вона дійсно почалася, адже рахунок пішов на дні, так як підлітки почали гинути й стала необхідність терміново вибиратися. Томас вирішує відійти в лабіринт, що б пізнати незвідане і пройти всі випробування, щоб повернутися додому.
Автор: adminko, додано 23-02-2018, 18:22
Відгуків 0
Переглядів: 5 990

Той що біжить лабіринтом (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: