Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Той що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем (2015)

Той що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Той що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Багато хто знає історію Томаса, юнака, який прокинувся, не маючи пам'яті, в дивному місці. Він дізнався, що це місце називається смертельним лабіринтом, де простих хлопців відчувають на фактор виживання. Томас зміг згуртувати хлопців в одну команду і знайти лазівку для виходу з лабіринту. Виявилося, що над ними ставили експерименти вчені, які викрадали молодих людей з їхніх звичних середовищ існування і поміщали в небезпечні умови життя.

Вийшовши на білий світ, Томас і його товариші дізналися, що світ змінився. Тепер ті, що вижили знаходяться на борту величезного корабля, а всі інші люди укриваються в підлозі зруйнованому Нью-Йорку, де орудують люди, інфіковані смертельним вірусом. Наш герой знову відчув підступ і вирішив перевірити, а чи є все це обманом? Він знову втік і опинився в світі, де половина людства вимерла, а друга частина населення ховається від ходячих мерців. Може це знову гра акторів і цього світу не існує?
Автор: zombie, додано 23-02-2018, 18:24
Відгуків 0
Переглядів: 29 115

Той що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: