Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Смертельний спуск (2013)

Смертельний спуск (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Смертельний спуск (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Тємничі і неприступні гірські схили, тять в собі чимло небезпек. І нерідко, недооцінивши виходить від них згрози, в експедиціях нзвжди безслідно пропдють молоді недосвідчені льпіністи. Але хто б міг подумти, що тке стнеться з професійним скелелзом - рятувльником, який чи не виріс н крутих підйомх. Перелякні жителі нйближчого селищ, відмовляючись вірити в просту випдковість, приписують регулярні зникнення тємничого монстру, який з чуткми мешкє серед вкритих снігом вершин.

Але множинні зстереження і чутки не зупиняють Брйн Тннер від походу в непривітні місця. Адже недвно зниклий висотник був його бтьком, знчить, у хлопця немє іншого виходу, крім як відпрвитися н його пошуки. Однк після того, як і цей скелелз пропдє в зловісних місцях, вони і зовсім починють рхувтися проклятим місцем, куди не бжє сунутися жоден місцевий житель.

Однк сестр Брйн зовсім не поділяє згльного стрху, і ввжє, що члени її сім'ї стли жертвою нещсного випдку, і потребують її допомоги. Тому дівчин збирє цілу комнду рятувльників, і нймє вертоліт, щоб досліджувти легендрні місця.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 13:29
Відгуків 0
Переглядів: 353

Смертельний спуск (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий