Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Смертельний спуск (2013)

Смертельний спуск (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Смертельний спуск (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Таємничі і неприступні гірські схили, таять в собі чимало небезпек. І нерідко, недооцінивши виходить від них загрози, в експедиціях назавжди безслідно пропадають молоді недосвідчені альпіністи. Але хто б міг подумати, що таке станеться з професійним скелелазом - рятувальником, який чи не виріс на крутих підйомах. Перелякані жителі найближчого селища, відмовляючись вірити в просту випадковість, приписують регулярні зникнення таємничого монстру, який за чутками мешкає серед вкритих снігом вершин.

Але множинні застереження і чутки не зупиняють Брайана Таннера від походу в непривітні місця. Адже недавно зниклий висотник був його батьком, а значить, у хлопця немає іншого виходу, крім як відправитися на його пошуки. Однак після того, як і цей скелелаз пропадає в зловісних місцях, вони і зовсім починають рахуватися проклятим місцем, куди не бажає сунутися жоден місцевий житель.

Однак сестра Брайана зовсім не поділяє загального страху, і вважає, що члени її сім'ї стали жертвою нещасного випадку, і потребують її допомоги. Тому дівчина збирає цілу команду рятувальників, і наймає вертоліт, щоб досліджувати легендарні місця.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 13:29
Відгуків 0
Переглядів: 1 434

Смертельний спуск (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: