Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Судна ніч (2013)

Судна ніч (2013) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Трилери, Жахи
  • Країна: США, Фрнція
  • Тривалість: 85 хв.
  • Режисер: Джеймс ДеМонко
Дивитися повний фільм Судна ніч (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Ніхто не пм'ятє, хто і коли першим зпропонувв цю ідею. Ніхто не знє, як і чому вон рптом несподівно нбул фнтстичний успіх, і поглинул всю крїну. Починючись як безневинн ідея зниження злочинності і кримінльної ктивності проект «Судн Ніч» перетворився н спрвжню кривву бню, яку зконно може вершити хто звгодно і нд ким звгодно всього одну ніч в році. З моменту зходу сонця з горизонт, і до смого світнку в крїні не діють ніякі зкони. Всі лікрні т медпункти нглухо зкривються, поліція і пожежники не приймють дзвінки. У цю ніч кожен охочий може поквиттися зі своїм кривдником, бо просто вдостль порозвжтися, вбивючи ні в чому не винних людей.

З моменту введення цього криввого ритулу, бгто людей робили спроби сксувти і зборонити це дійство. Але уряд мв злізну відмовку - з допомогою судно ночі люди вулиці очистилися від нсильств, злочинність впл прктично до нуля. Здійснюючи, однк, спроби нпрвити гнів людей в потрібне русло првителі переконли всіх, що головн проблем суспільств - бездомні і біженці. Тким чином вдлося трохи зхистити звичйних громдян від ризику смертності, перенпрвивши суспільну ненвисть.

Тк думв і простий продвець систем втомтичного зхисту від судно ночі. Він підтримувв криввий звичй до тих пір, поки в одну з судних ночей в його будинок не збрвся простий бродяг, що рятується від жорстоких вбивць. І щоб зхистити влсну сім'ю бтькові доведеться принести кривву жертву.
Автор: adminko, додано 31-10-2017, 14:07
Відгуків 0
Переглядів: 959

Судна ніч (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий