Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Судна ніч 3 (2016)

Судна ніч 3 (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Судна ніч 3 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Люди часто не надають великого значення кандидатур, за яких голосують на виборах. В результаті вони вибирають політичних діячів, які встановлюють жорсткі закони і навіть самі незвичайні традиції та правила. Саме така ситуація панує в Сполучених Штатах. Тут має місце кричуща несправедливість, адже людям доводиться страждати від неадекватних особистостей і маніяків. Тільки уявіть собі, що один раз в році кожен бажаючий може вийти на вулицю і вбити будь-якої людини! Таке не вкладається в головах адекватних громадян.

Головна героїня кінофільму, яка займає посаду сенатора, внаслідок цієї дикої традиції втратив майже всю свою родину. Вона хоче раз і назавжди покласти край тому, що відбувається, однак зробити це не так просто. У жінки з'являється чимала кількість супротивників, серед яких знаходяться і високопоставлені особи. Коли настає чергова кривава ніч, жінка намагається сховатися в компанії своїх однодумців. Вони впевнені, що їх ніхто не знайде. Однак на них вже відкрили полювання наймані вбивці, найняті кимось згори. Виходити на вулицю теж не можна, так як вони переповнені маніяками. Єдина надія залишається тільки на тих людей, які також налаштовані проти жахливих злочинів, що перетворилися в традицію.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 14:14
Відгуків 0
Переглядів: 7 809

Судна ніч 3 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: