Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сокира 2 (2010)

Сокира 2 (2010) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Трилери, Жахи, Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв /01:25
  • Режисер: Адм Грін
Дивитися повний фільм Сокира 2 (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Лише дивом, після того як Мерібет побчил мніяків «Сокир 2» рзи, вон змогл вціліти. Неймовірним чином, вибрвшись з безкінечних боліт Луизины, дівчин першим ділом відпрвился додому, щоб прийти в себе і обміркувти те, що трпилося. Але по дорозі вон зустріл місцевого священик, який нтякнуть бідолсі що тепер Віктор Кроулі не злишить її в спокої, і нздожене скрізь, де б вон не ховлся. Адже в його серце плє непереборн жг помсти по відношенню до Мерібет.

Виявляється, бгто років тому ще бтько дівчинки був причетний до стршного події. Тк, грючи з друзями-хуллигнми він випдково підплив стрий дерев'яний будинок, в якому мирно спв Віктор. Хлопчисько згорів живцем, проклинючи своїх убивць. Сили його ненвисті вистчило, щоб після смерті його дух перероджуввся знову і знову в інших дітей, перетворюючи їх у божевільних мніяків одержимих ненвистю до людей і спргою вбивств. І вже збрвши життя бтьк Мерібет, тепер він не зупиниться, доки не винищить весь його рід. І існує лише один спосіб зняти прокляття і рзвоплотить дух Віктор. Однк зрди цього доведеться знову повернутися в нескінченні дрговини Луїзінских боліт.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 15:36
Відгуків 0
Переглядів: 551

Сокира 2 (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий