Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сокира 2 (2010)

Сокира 2 (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сокира 2 (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Лише дивом, після того як Мерібет побачила маніяків «Сокира 2» рази, вона змогла вціліти. Неймовірним чином, вибравшись з безкінечних боліт Луизины, дівчина першим ділом відправилася додому, щоб прийти в себе і обміркувати те, що трапилося. Але по дорозі вона зустріла місцевого священика, який натякнуть бідоласі що тепер Віктор Кроулі не залишить її в спокої, і наздожене скрізь, де б вона не ховалася. Адже в його серце палає непереборна жага помсти по відношенню до Мерібет.

Виявляється, багато років тому ще батько дівчинки був причетний до страшного події. Так, граючи з друзями-хуллиганами він випадково підпалив старий дерев'яний будинок, в якому мирно спав Віктор. Хлопчисько згорів живцем, проклинаючи своїх убивць. Сили його ненависті вистачило, щоб після смерті його дух перероджувався знову і знову в інших дітей, перетворюючи їх у божевільних маніяків одержимих ненавистю до людей і спрагою вбивств. І вже забравши життя батька Мерібет, тепер він не зупиниться, доки не винищить весь його рід. І існує лише один спосіб зняти прокляття і развоплотить дух Віктора. Однак заради цього доведеться знову повернутися в нескінченні драговини Луїзіанских боліт.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 15:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 352

Сокира 2 (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: