Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Куб (1997)

Куб (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Куб (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Коли кожен з присутніх у кімнаті прийшов в себе, ніхто не міг пригадати, як опинився тут, і де це тут знаходиться. Приміщення, в якому всі вони були зібрані, нагадувало «куб» правильної форми, і з шістьма люками – кожен в середині стіни. Але ніхто не міг зрозуміти, що це означає, і з чим пов'язано. Більше того, через обговорення та з'ясування обставин, випадкові сусіди прийшли до висновку, що між собою їх нічого не пов'язує – всі вони люди різних професій, національностей і професій.

Вирішивши подивитися, що діється в сусідніх кімнатах, новоспечена команда відкриває люк, і відразу наштовхується на вбивчий механізм-пастку, який витончено знищує особливо завзятих дослідників. Стає зрозуміло, що всі присутні в кубічній кімнаті – заручники божевільного маніяка і якогось воістину величезного механізму, який складається з суміжних кімнат, половина з яких напхана пастками і капканами. Розділені за кольорами, вони приховують шлях до свободи, який належить знайти тим, хто виявився мимовільним учасником божевільного експерименту.
Автор: zombie, додано 31-10-2017, 15:59
Відгуків 0
Переглядів: 1 848

Куб (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: