Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Куб 3: Куб Зеро (2004)

Куб 3: Куб Зеро (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Куб 3: Куб Зеро (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Ерік Уїнн був спрвжнім генієм. У свої юні роки він вмів проектувти склдні тривимірні конструкції прямо у себе в мозку, виробляючи обчислення неймовірної склдності. Тому він і був нйнятий н роботу в секретний нуковий відділ, який зймвся розробкою проекту «Куб 3: Куб Зеро», і всіх пов'язних конструкцій.

Будучи поствленим у якості спостерігч з піддослідними, Ерік ніколи не сумніввся у првильності своєї спрви. Адже тм, в кімнтх повних псток вмирли прості кримінльники, і люди, що дли добровільну згоду н учсть в експерименті. Принймні тк думв см Ерік. Адже побчивши н екрні молоду і нлякну жінку, він вирішив зглянути в її спрв і не побчив тм згоди н проведення випробувнь. Виявилося, що розробники прогрми КУБ зовсім не морочилися з пошуком піддослідних, і просто викрдли випдкових людей під чс прогулянки. Дізнвшись це, Ерік більше не зміг холоднокровно спостерігти смерті невинних людей н екрні, і порушивши сттут оргнізції, в якій прцювв, відпрвився всередину куб, щоб врятувти людей і вивести їх з небезпечної пстки.
Автор: adminko, додано 31-10-2017, 16:03
Відгуків 0
Переглядів: 474

Куб 3: Куб Зеро (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий