Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пульс 2 (2008)

Пульс 2 (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пульс 2 (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Світ змінився назавжди, коли в ньому виразно пролунав пульс паралельної реальності, населеної безтілесними духами і мешканцями. Навчившись подорожувати по електричним мережам і виводити з ладу побутові прилади, вони знищили всю інфраструктуру і занурили світ в пітьму хаосу і беззаконня. Влада більше немає, міста кинуті, всі досягнення прогресу перетворилися в пастку – джерело існування небезпечних безтілесних істот. Людство на межі вимирання, останні вижили доведені до стану панічного страху перед будь-яким джерелом електрики. І кожен день неприкаяні душі, якими рухає вічний голод, збирають свою криваву жнива.

І в цьому хаосі і апокаліпсис подружжя намагаються знайти свою дочку, яка під час евакуації десь загубилася. Вірячи в те, що якимось дивом тямущою дівчинці пощастило вижити в грянувшем кінці світу, вони наполегливо пробираються туди, звідки всі біжать – до колись великим мегаполісам. Але вони ще не знають, що чекає їх попереду. Адже освоївши наш світ, парфуми змінилися і навчилися деяким фокусів, щоб заманювати людей в пастку.
Автор: adminko, додано 31-10-2017, 18:14
Відгуків 0
Переглядів: 1 960

Пульс 2 (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: