Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ P.S.L. Зірки долі (2005)

P.S.L. Зірки долі (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм P.S.L. Зірки долі (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Sha, Po, Lang – три найголовніших у східній астрології долі. Адже їх розташування на небосхилі впливає на всі справи і вчинки людей, а так само на долю цілого світу. Але унікальними їх робить зовсім не це. Адже на відміну від інших небесних тіл, передбачення за цим орієнтирам ведеться виходячи з їх розташування один до одного. І ця історія дуже нагадує життя детектива Чана.

Все життя присвятив боротьбі зі злочинністю, і мріючи переловити і пересаджати всіх кримінальних авторитетів рідного міста, чоловік нерідко вдавався до допомоги інформаторів і свідків. Переконуючи їх у повній безпеці, він добував відомості, необхідні і достатні для арешту кримінальних ділків. Але одного разу він жорстоко проколовся. І місцева мафія прибрала головного очевидця своїх темних справах, на які спиралося всі звинувачення поліції. Але далеко не втрата інформатора турбувала Чана. Адже у вбитого залишилася дочка-сирота. І відчуваючи свою провину чоловік береться виховувати чужу дитину, в душі плекаючи плани помститися місцевим мафіозі, який позбавив дівчинку батьків. І чим далі, тим ця жага помсти і ненависть все більше міцніє і плекалися в душі поліцейського. І поступово грань між добром і злом для копа стирається, і бажання помсти вихід за межі законності або дозволеності. Але на шляху втілення його жорстоких планів несподівано ставати Ма – начальник місцевого відділу УБОЗ, який так само як і сам Чан хоче відновити справедливість, проте ні краплі не схвалює методи свого колеги.
Загрузка...
Автор: adminko, додано 1-11-2017, 22:08
Відгуків 0
Переглядів: 616

P.S.L. Зірки долі (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий