Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ P.S.L. Зірки долі (2005)

P.S.L. Зірки долі (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм P.S.L. Зірки долі (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Sha, Po, Lang – три нйголовніших у східній стрології долі. Адже їх розтшувння н небосхилі впливє н всі спрви і вчинки людей, тк смо н долю цілого світу. Але унікльними їх робить зовсім не це. Адже н відміну від інших небесних тіл, передбчення з цим орієнтирм ведеться виходячи з їх розтшувння один до одного. І ця історія дуже нгдує життя детектив Чн.

Все життя присвятив боротьбі зі злочинністю, і мріючи переловити і пересджти всіх кримінльних вторитетів рідного міст, чоловік нерідко вдввся до допомоги інформторів і свідків. Переконуючи їх у повній безпеці, він добувв відомості, необхідні і досттні для решту кримінльних ділків. Але одного рзу він жорстоко проколовся. І місцев мфія прибрл головного очевидця своїх темних спрвх, н які спирлося всі звинувчення поліції. Але длеко не втрт інформтор турбувл Чн. Адже у вбитого злишился дочк-сирот. І відчувючи свою провину чоловік береться виховувти чужу дитину, в душі плекючи плни помститися місцевим мфіозі, який позбвив дівчинку бтьків. І чим длі, тим ця жг помсти і ненвисть все більше міцніє і плеклися в душі поліцейського. І поступово грнь між добром і злом для коп стирється, і бжння помсти вихід з межі зконності бо дозволеності. Але н шляху втілення його жорстоких плнів несподівно ствти М – нчльник місцевого відділу УБОЗ, який тк смо як і см Чн хоче відновити спрведливість, проте ні крплі не схвлює методи свого колеги.
Автор: adminko, додано 1-11-2017, 22:08
Відгуків 0
Переглядів: 731

P.S.L. Зірки долі (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий