Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жахлива медсестра (2016)

Жахлива медсестра (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Трилери, Кримінал
  • Країна: США
  • Тривалість: 84 хв /01:24
  • Режисер: Крейг Мосс
Дивитися повний фільм Жахлива медсестра (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Під чс чергової поїздки, як повинн бул стти ковтком свіжого повітря в їх відносинх, Брук і Ленс потрпили в втомобільну врію. Дівчин відбулся легким переляком, ось Ленсу не пощстило – лікрі дігностувли у нього сильну трвму ноги. Рекомендції до лікувння – постільний режим і спокій н кільк тижнів. Але Брук не могл дозволити собі бути поруч з кохним. Адже тепер їй потрібно було прцювти з двох, щоб оплтити лікувння і ремонт втомобіля. І н роботі, як н зло, нвлилося проблем – ні відпустку взяти, ні відпроситися.

Тому Брук вирішує поступити як сучсн жінк і нйняти своєму блговірному медсестру-доглядльницю. Тк у їхньому будинку з'явился Хлоя – молод дівчин, як щойно зкінчил медичний, як потребувл додткового зробітку. Тк і Ленс побчивши хто буде з ним сидіти, переств сперечтися і відпиртися і рдо погодився н медсестру. Ось тільки Брук і подумти не могл, що Хлоя нспрвді Жхлив медсестр. І погодился сидіти з її блговірним ж ніяк не зрди грошей бо медичної прктики. А потім, щоб розлучити зкохних і хитрістю відвести її хлопця.
Автор: zombie, додано 1-11-2017, 22:17
Відгуків 0
Переглядів: 942

Жахлива медсестра (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий