Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди в чорному 2 (2002)

Люди в чорному 2 (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди в чорному 2 (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Вдень і вночі пильнують првоохоронці секретної служби «люди в чорному», охороняючи нш спокій. Звжди злишючись в тіні, вони виконують свій зсекречений борг і рятують не тільки ншу плнету, ле і всю глктику від різних гресивних істот. Але нвіть ці, що володіють всім остнніми розробкми і позземними ртефктми супергерої теж стріють. Як гент Кйл, який після чергового склдного звдння вирішує піти н спокій. Виховвши собі гідну зміну в особі гент Джея, він стирє собі пм'ять про остнні 20 років служби, щоб вести спокійне і безтурботне життя громдянського.

Але, н відміну від людей, злісні плни прибульців по зхопленню світу ніколи не стріють, лиходії не йдуть н пенсію. І дуже скоро гент Джей стикється з ткими склднощми, які просто не під силу одній людині. Поодинці борючись проти цілої угруповння гресивно нлштовних космитов, він для зхисту чергової жертви прибульця Лори, порушує сттут і не стирє їй пм'ять про подію.

Але дуже скоро, всі гріхи і всі провини героїв стють не вжливими. Адже в ході розслідувння зплутної Джей дізнється про новий плн знищення Землі. І тільки досвід і впрвність Кйл можуть допомогти людям впортися з рзбушеввшимися прибульцями.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:01
Відгуків 0
Переглядів: 991

Люди в чорному 2 (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий