Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди в чорному 2 (2002)

Люди в чорному 2 (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди в чорному 2 (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Вдень і вночі пильнують правоохоронці секретної служби «люди в чорному», охороняючи наш спокій. Завжди залишаючись в тіні, вони виконують свій засекречений борг і рятують не тільки нашу планету, але і всю галактику від різних агресивних істот. Але навіть ці, що володіють всіма останніми розробками і позаземними артефактами супергерої теж старіють. Як агент Кайл, який після чергового складного завдання вирішує піти на спокій. Виховавши собі гідну заміну в особі агента Джея, він стирає собі пам'ять про останні 20 років служби, щоб вести спокійне і безтурботне життя громадянського.

Але, на відміну від людей, злісні плани прибульців по захопленню світу ніколи не старіють, а лиходії не йдуть на пенсію. І дуже скоро агент Джей стикається з такими складнощами, які просто не під силу одній людині. Поодинці борючись проти цілої угруповання агресивно налаштованих космитов, він для захисту чергової жертви прибульця Лори, порушує статут і не стирає їй пам'ять про подію.

Але дуже скоро, всі гріхи і всі провини героїв стають не важливими. Адже в ході розслідування заплутаної Джей дізнається про новий план знищення Землі. І тільки досвід і вправність Кайла можуть допомогти людям впоратися з разбушевавшимися прибульцями.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:01
Відгуків 0
Переглядів: 5 718

Люди в чорному 2 (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: