Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди в чорному 3 (2012)

Люди в чорному 3 (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди в чорному 3 (2012) безкоштовно з українським дубляжем. У світі не існує більш секретної організації, ніж Люди в Чорному. Щодня ризикуючи власними життями для збереження миру і гармонії в усьому світі, агенти цього підрозділу на ділі практично не існують, а будь-яка згадка про них строго засекречено. Оснащені найсучаснішим, часом навіть фантастичним озброєнням, вони несуть свою нелегку службу, захищаючи прибульців, які вже давно живуть серед нас, від людей, а всесвіт від інопланетних гостей. Однак підтримка хиткої рівноваги дається важкою працею, і то тут, то там виникають нові загрози всього сущого.

Так, в один з днів агент Джей починає підозрювати, що живе не тим життям, яким повинен жити, і що всесвіт опинилася під загрозою. Не в силах висловити свої відчуття словами він починає власне розслідування, щоб відкрити, що якийсь мандрівник у часі Борис, повернувся в минуле і вбив його напарника, бажаючи перешкодити втіленню ним проекту «Щит». І залишившись без захисту, земля кожну хвилину може бути атакована інопланетної армадою загарбників.

Бажаючи повернути все назад на свої місця, Джей вирушає в заплутане пригода вирушаючи назад в 1969году, щоб врятувати долю людства, а заодно і відкрити для себе нові подробиці власного життя.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:01
Відгуків 0
Переглядів: 5 859

Люди в чорному 3 (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: