Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Щось / Дещо (1982)

Щось / Дещо (1982) онлайн українською

Дивитися повний фільм Щось / Дещо (1982) безкоштовно з українським дубляжем. Полярн експедиція США до 1982 року не зустрічл у своїй роботі будь-яких перешкод бо дивцтв. Дотримуючись реглменту дослідницької місії, вчені брли зрзки грунту, порід і льоду для нлізу їх в лборторії. Але в 1982 році полярники стли свідкми дивної кртини – їх колеги норвежці гнялися н вертольоті з однією зі своїх собк, явно нмгючись знищити її всім силми. У хід пішл не тільки снйперськ гвинтівк, ле і грнти, якими збожеволілі полярники обсипли округу. У підсумку смі переслідувчі підірвлися н своїх же снрядх, мерикнці прихистили у себе бідну тврину, ткож як і воно рятуючись від шльних куль зійшли з розуму дослідників. А коли метушня н вулиці стихл, дослідники вирішили відпрвитися н стнцію норвежців, щоб зрозуміти, що з ними стлося. Але стнцією це нзвти вже було досить проблемтично.

Обпечене дотл «Щось» - руїни колись величного дослідного комплексу, в яких вроздріб покоїлися тіл полярників – ткий крєвид відкрився дослідникм. А в центрі цього руйнівного безумств височіл брил льоду, яку норвежці дістли з дн ущелини, і в якій, судячи по слідх, було зморожено щось знчне. І зовсім недвно воно вирвлося н свободу, покинувши свою крижну в'язницю.
Автор: adminko, додано 1-11-2017, 22:50
Відгуків 0
Переглядів: 758

Щось / Дещо (1982) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий