Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Щось / Дещо (2011)

Щось / Дещо (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Щось / Дещо (2011) безкоштовно з українським дубляжем. У 1982 році Кейт Ллойд отримала дивне запрошення від свого колеги, доктора Сандера. У листі містилася інформація про те, що дослідницька експедиція в Антарктиді натрапила на величезний корабель, явно неземного походження, який багато століть тому обледеніли і застиг в льодах. А поруч із кораблем дослідниками був знайдений його пілот – прибулець, заморожений в брилу льоду тисячі років тому. Уражена неймовірним звісткою, Кейт прибуває на полярну станцію так швидко, як тільки може. І переконується в тому, що Сандер зовсім не розігрував і не обманював свою колегу, а вести про космічному кораблі більш ніж реальні.

Намагаючись вивчити прибульця, дослідники доставляють його в імпровізованій кріокамері прямо на наукову станцію. І після довгих дискусій, щоб зрозуміти природу космита вирішують взяти зразок тканин, незважаючи на протести багатьох членів наукового загону. Які виявилися праві. Адже в результаті маніпуляцій древнє істота пробуджується до життя. Та йому явно не до смаку розумники в білих халатах, які проводять над ним досліди, так і весь рід людський в цілому.
Автор: zombie, додано 1-11-2017, 22:51
Відгуків 0
Переглядів: 2 139

Щось / Дещо (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: